Dni tygodnia po hiszpańsku wymowa

Pobierz

piątek - vendredi.. Dni tygodnia po hiszpańsku.. wtorek.ksiązki do j. hiszpańskiego DNI TYGODNIA alfabet i wymowa hiszpańska podstawowe zwroty słownictwo lekcje video gramatyka hiszpańska ćwiczenia gramatyczne do słuchania do czytania testy muzykaDni tygodnia Państwa i narodowości Dla wszystkich hiszpańskich słów na tej stronie dostępny jest dźwięk — aby go odsłuchać, po prostu kliknij na dane słowo.Dni tygodnia po hiszpańsku + wymowa i rodzajniki, czyli coś dla bardzo początkujących.. Samo słowo el día, czyli dzień jest swego rodzaju wyjątkiem - mimo że zakończone na -a jest rodzaju męskiego.. Pamiętaj, że dni tygodnia nie pisze się wielką literą.. viernes - piątek.. ieri - wczoraj oggi - dzisiajTłumaczenie 7 dni tygodnia.. Co jeszcze Ci się przyda?. W tym poście podpowiemy ci, jak zapamiętać, wymawiać i prawidłowo używać dni tygodnia po angielsku.Zwróć uwagę na to, że we wszystkich tych zwrotach nie stawiamy żadnego rodzajnika przed dniem tygodnia.. Język niedziela — wymowa niedziela.. poniedziałek - lunes [wymowa: lunes] wtorek - martes [wymowa: martes] środa - miércoles [wymowa: mierkoles] czwartek - jueves [wymowa: huebes] piątek - viernes [wymowa: biernes]dni tygodnia w języku hiszpańskim piszemy małą literą; weekend po hiszpańsku to fin de .hiszpański języki obce dni tygodnia fiszkoteka hiszpanski dni tygodnia po hiszpańsku wymowaDni tygodnia po hiszpańsku..

Dni tygodnia po hiszpańsku.

wtorek - mardi.. January [dżenari]- styczeń.Skróty dni tygodnia w języku włoskim.. poniedziałek.. Język viernes — wymowa viernes.. Friday [frajdej]- piątek.. AM CZYLI W….. download mp3.Dni tygodnia po niemiecku: Montag, Dienstag, Mittwoch, Donnerstag, Freitag, Samstag, SonntagDni tygodnia po niemiecku są podobne do angielskiej wersji.https:.Przejrzyj przykłady tłumaczenia dni robocze w zdaniach, posłuchaj wymowy i naucz się gramatyki.. Jeśli chcesz powiedzieć "w" jakiś dzień tygodnia, np. w poniedziałek, powiesz am Montag.. Język hiszpański podstawy , będzie dla Ciebie prosty, sprawdź wymowę, powtarzaj zagadnienia i ucz się do woli!Fałszywi przyjaciele uczącego się języka hiszpańskiego; Zwiedzamy Hiszpanię idiomami; Dni tygodnia po hiszpańsku; Hiszpańskie zwroty z kolorami; Kolory po hiszpańsku; Nauka hiszpańskiegohiszpański języki obce dni tygodnia fiszkoteka hiszpanski dni tygodnia po hiszpańsku wymowaSprawdź tłumaczenia 'dzień tygodnia' na język hiszpański.. Dni tygodnia.Dzisiaj poznamy 150 hiszpańskich słów związanych z czasem, czyli: pory roku, miesiące, dni tygodnia, pory dnia i inne określenia czasu.odpowiedział (a) 04.11.2010 o 14:45.. Tydzień - la semaine, dzień - journée.. martes - wtorek.. Żeby powiedzieć "w" dany dzień tygodnia używamy słowa "el", el lunes - w poniedziałek, el martes .Język czwartek — wymowa czwartek..

piątek - vendredi.Dni tygodnia po hiszpańsku.

Nauka hiszpańskiego od podstaw dla dzieci.Zapraszam Was po materiały z dni tygodnia po polsku, angielsku, włosku, niemiecku, hiszpańsku, czesku oraz japońsku.. Czym byłby kalendarz bez skrótów dni tygodnia?. I tak z każdym dniem, czyli am Dienstag - we wtorek, am Mittwoch - w środę itd., np. .. dni robocze po hiszpańsku słownik polsko - hiszpański.. Sunday [sandej]- niedziela.. Monday [mondej]- poniedziałek.. Dzień rozpoczynający tydzień to poniedziałek - lundi.. Jaki dziś jest dzień?. Język domingo — wymowa domingo.. Zacznijmy od prostych słówek po włosku.. odpowiedział (a) 24.07.2009 o 21:35. poniedziałek - lundi - lędi wtorek - mardi - mardi środa - mercredi - merkredi czwartek - jeudi - żedi piątek - vendredi - wądredi sobota - samedi - samdi niedziela - dimanche - dimąsz.Dni tygodnia po hiszpańsku to.. poniedziałek - lundi.. Wszystkie dni tygodnia są rodzaju męskiego.. Jedne z najważniejszych słów, które należy nauczyć się na początku nauki języka obcego to dni tygodnia .. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'dzień tygodnia' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.ppkt.pip.verisignlabs.com.. czwartek - jeudi.. Możecie je wydrukować podwójnie i pierwszą wersję powiesić na tablicę korkową, a drugą pociąć na paski (każdy dzień tygodnia osobno) i dać dziecku by odczytało i dopasowało do wersji z tablicy.Los días de la semana.Lunes, martes, miercoles, jueves, viernes, sábado y domingo słownictwo, pory roku, dni tygodnia, miesiące - od tego powinieneś zacząć!.

Naucz się nazywać dni tygodnia po hiszpańsku.

wnioski należy złożyć w ciągu dwóch pierwszych dni roboczych każdego tygodnia.Dni tygodnia po angielsku wydają się bardzo prostym tematem, ale jeśli przypadkiem je pomylisz, możesz doprowadzić do poważnych nieporozumień.. lunes - poniedziałek.. Masz ochotę powiedzieć mierrrrr (da), ale w ostatnim momencie się reflektujesz, bo nie wypada tak nieapetycznie przeklinać?Dni tygodnia.. Dni tygodnia po hiszpańsku 0 8 flashcards ultimate.pl.es.. Język piątek — wymowa piątek.. Słownictwo, gramatyka, ćwiczenia.. Polecam nauczyć się słówek poniżej!. Lunes - poniedziałek Martes - wtorek Miércoles - środa Jueves - czwartekNazwy dni tygodnia w języku hiszpańskim zawsze są rodzaju męskiego..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt