Przedmioty szkolne po niemiecku quizlet

Pobierz

W przypadku szkół w ramach darmowego Konta Podstawowego nauczyciel ma dostęp do 100%, a uczniowie do aż 70% materiałów Eduelo.Nauka angielskiego - quizy interaktywne Zdobywcy Wiedzy.. Znasz wiele niemieckich słówek oraz nazw przyborów szkolnych.. Wiedza skompresowana do minimum za darmo, logiczne przykłady napisane pod poziom lekcji.Gramatyka niemiecka nie jest trudna, wystarczy chcieć się tej nieszczęsnej gramatyki… regularnie uczyć.ASGARD cechy charakteru charakter po niemiecku niemieckie przymiotniki słówka niemieckie słownictwo słownictwo niemieckie słownik słownik niemieckiego online Łukasz Tyczkowski Nauczyciel i tłumacz języka niemieckiego, od stycznia 2011 roku właściciel Szkoły Języków Obcych PAROLI, zapalony rowerzysta, fotograf-amator, bloger.Przybory szkolne, angielski.. Ich znajomość, umiejętność odmiany przez osoby i tworzenia różnych czasów (np. czasu Perfekt) to podstawowe sprawy, którym każdy początkujący powinien poświęcić dużo uwagi.Nie słuchajcie ludzi, którzy mówią, że końcówki odmiany czasownika nie .Quiz polega na tłumaczeniu słów bądź zdań na język polski lub angielski.. W tabeli znajdziesz najważniejsze części ciała po niemiecku.. 7 maja 2010 Odsłon: 78 974 6 komentarzy.. na spacerze z psem.. Ćwiczenia obejmują pełny zakres materiału realizowanego w klasach 1-3 szkoły podstawowej..

przybory szkolne- niemiecki Połącz w pary.

12 pyta .j.niemiecki-przybory szkolne, test z języka niemieckiego.. Kliknij, aby stworzyć własne fiszki:) Jeśli wolisz gotowe, wypróbuj nasze profesjonalne kursy.Określenia czasu po niemiecku, pytania, przydatne zwroty.. rozpocznij naukę.. Polecam - Niemiecki dla kierowców autobusu w Niemczech.Przybory szkolne, test z języka niemieckiego Zapisz nazwy przyborów wraz z rodzajniekiem.. Niemiecki Przebij balon.. Co przychodzi nam na myśl, gdy słyszymy słowo "kultura"?. Z jednej strony myślimy o dobrym wychowaniu, a z drugiej o muzyce, literaturze, malarstwie i innych dziedzinach sztuki.. - Mój zeszyt ma 60 kartek papieru.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Kultura - słownictwo tematyczne po angielsku.. Klasa 1 Niemieckim.Quizy Niemiecki - sprawdź największą bazę quizów o tematyce Niemiecki.. ściągnij mp3.. Quiz z działu Niemiecki czeka na Ciebie!Przybory szkolne po niemiecku przykłady.. Zwrot grzecznościowy - krótkie, nieoficjalne przywitanie adresata.. W każdej chwili możesz skorzystać z pełnej wersji płatnej, ale nie musisz.. Bez problemu udało Ci się nazwać przedmioty z tego quizu.niemiecki przybory szkolne 3. wg Sternek13..

Start studying przedmioty szkolne po niemiecku.

3.Tip2: żeby z powrotem zobaczyć pytanie, kliknij na polu fiszki ) Brawo, świetnie Ci idzie:) Twórcą tych fiszek jest Grzegorz2001.. Temat ten jest poruszany niezwykle często w tych czasach więc jeśli nie masz ochoty popełnić kardynalnego błędu podczas rozmowy z Niemcem, bądź przygotowując się do matury radziłbym się tych słówek nauczyć!Kurs języka niemieckiego dla początkujących.. Wstęp - pierwsze zdanie, na ogół odnoszące się do poprzedniego listu.. Ciekawe, jak dobrze znasz gramatykę i. słownik ;) Rozwiąż quiz!. Kliknij i dowiedz się więcej.. Polecam - Przydatne zwroty w języku niemieckim!. Kliknij i posłuchaj nagrań mp3.. wg Nienow.. Słownictwo, zwroty i gramatyka na poziomie podstawowym i rozszerzonym.. Idealne dla słuchowców - zamień swoje słówka w audiokurs i ucz się: podczas jazdy autobusem czy samochodem.. Nie rób sobie problemu.Elementy składające się na list nieformalny do przyjaciela lub kolegi po niemiecku.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. To ona będzie zawsze stać za naszymi plecami cokolwiek by nam się nie stało.. Tym samym umiejętność posługiwania się nazwami pomieszczeń w języku niemieckim jest coraz bardziej potrzebna.Rodzina w dzisiejszych czasach jest na wagę złota..

Przybory szkolne.

- Kalkulator jest używany na lekcji .Polecam - Niemiecki od podstaw do sprawnej komunikacji - część I.. 16 pytań Język niemiecki LILIGORA.. 0 8 fiszek patunia1012.. Colours.Przygotowałem dla Ciebie kurs gramatyczny z lekcjami na poziomie A1 - B1.. GoGo's .Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Rozpocznij test.Pomieszczenia po niemiecku W dzisiejszych czasach coraz więcej czasu spędzamy pomiędzy czterema ścianami.. Naucz się słownictwa i wymowy.. Kurs języka niemieckiego dla początkujących z podstawami.. - Proszę Cię weź tą teczkę do szkoły.. Rozwiązuj quizy, testy, głosowania lub stwórz swoje własne.. Polecam - Niemiecki dla opiekunek!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt