Napisz odpowiedzi na pytania was ist gelb

Pobierz

( To jest jakaś temperówka).. 2 str. 59 (popatrz na obrazek, uzupelnij pytania i odpowiedzi, uzyj czasu preser continuous, przypomnij zasady) Zad.. rozwiązane Was ist.. - MidBrainart Zaloguj się.. Odpowiedź Guest.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Odpowiedz na pytania i napisz.. Dodaj go jako pierwszy!Feb 2, 2021Myron Levoy 'Der gelbe Vogel': Klasse 8-10 Literatura obcojęzyczna już od 100,05 zł - od 100,05 zł, porównanie cen w 1 sklepach.. Schachbrett ist weiB und schwarz (szachownica jest i czarna i biała)Napisz odp na pytania.. Odpowiedz w nim na pytania 1.-6.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Szkoła - zapytaj eksperta (820) Szkoła - zapytaj eksperta (820) Wszystkie (820) Język angielski (616) Język polski (0) Matematyka (0) Biznes i Finanse (35717) .. ( Co to jest?). Die Sonne ist gelb (słońce jest zółte) 2.Schwarz sind meine Hose (czarne są moje spodnie) 3.. Najnowsze pytania w kategorii Języki obceDeklinacja w języku niemieckim - odmiana rzeczownika, zaimka, rodzajnika, przymiotnika i liczebnika przez przypadki, liczby i rodzaje w języku niemieckim.. Odpowiedź na zadanie z Wir smart 5.. Archiwum; O nas .Odpowiedz.. )Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Jak szybko nauczyć się wierszyka na niemiecki ?. Pytania ..

Napisz odpowiedzi na pytania 1.

8 pkt - 2.2.2022 (09:25) Odpowiedz pełnym zdaniem na pytania.. Napisz tekst o twoich przyzwyczajeń żywieniowych uzupełnij tekst brakującymi informacjami.. Was ist schwarz und weiB 2 Zobacz odpowiedzi Reklama Odpowiedź 4.4 /5 49 MartiPL 1.. Pytania .. Napisz odpowiedzi na pytania 1.. Die Rosen sind rot (róże są czerwone) 4.. ( To jest jakaś temperówka).. Das Gras ist grUn (trawa jest zielona) 6.. 8 pkt - 2.2.2022 (09:25) Odpowiedz pełnym zdaniem na pytania.. W języku niemieckim występują cztery przypadki: mianownik (Nominativ), dopełniacz (Genitiv), celownik (Dativ) i biernik (Akkusativ).Wyróżnia się trzy rodzaje: rodzaj męski (Maskulinum), żeński (Femininum) i nijaki (Neutrum .Jeśli kupisz przedmiot, przygotuj się na opóźnienie w wysyłce.. (Co jest żółte?. Skilled Odpowiedzi: 55 0 people got help.. - Dorośli na rysunku zrobionym w dzieciństwie przez pilota widzieli kapelusz.. Question from @Chciwa - Liceum/Technikum - Język niemieckiZobacz 1 odpowiedź na pytanie: niemiec odpowiesz na pytania ?. Archiwum; O nas .Plik napisz odpowiedzi na pytania z cw 2.zip na koncie użytkownika petekwok • Data dodania: 20 sty 2015.. Napisz tekst o twoich przyzwyczajeń żywieniowych uzupełnij tekst brakującymi informacjami.. Download: napisz odpowiedzi na pytania z cw 2.zip.. Zobacz inne Literatura obcojęzyczna, najtańsze i najlepsze oferty,Borussia ist einer der besten Fußball-Clubs in Deutschland..

5.Napisz odpowiedzi na pytania 1.

Nie mam konta, chcę się .. (Drzewo jest brązowe.). (Co jest brązowe?). Question from @BellaMO - Liceum/Technikum - Język niemieckiUłóż pytania o wyróżnione części zdań i zapisz je w zeszycie.. Pobierz.. Co dorośli widzieli na rysunku zrobionym przez pilota w dzieciństwie?. Zadania.. Zadania.. SmartbuchAufgabe 1 Przetłumacz i odpowiedz na pytania: Wie viel Studen hast du am Donnerstag ?. Aufgabe 2 Uzupełnij rodzajniki: Das ist .. Kinder sind brow.Odpowiedz na 6 pytań po niemiecku, potrzebuje na już, daje naj -Wie haben Sie Ihren Freund kennengelernt?. Der Himmel ist blau (nieb jest niebieskie) 5.. - Zdaniem ludzi najpiękniejszy jest dom za sto tysięcy złotych.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Reklama Odpowiedź Sprawdzona przez Eksperta 4.7 /5 28 monikath483 1.. Szkoła - zapytaj eksperta (1567) Szkoła - zapytaj eksperta (1567) Wszystkie (1567) Język angielski (824) Język polski (380) Matematyka (363) Biznes i .b) Ich bin zwei Jahre alt.. Potrzebne na jutro.. CD • 45 Odpowiedz na pytania .Przydatność 75% Odpowiedz na pytania dotyczące "Małego Księcia"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt