Test felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi trudny

Pobierz

Sprawdź swoją wiedzę!. Część 2.. Skomentuj.. Wskaż przykłady cech charakterystycznych dla różnych typów powieści, jakie możesz znaleźć w książce Rafała Kosika.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. 16 .Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Sprawdź swoją wiedzę na temat lektury Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. Część 3.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 2 "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 3 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 2 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 3 "W pamiętniku Zofii Bobrówny" "W pustyni i w puszczy" - test 1 "W .1) Kto jest autorem powieści "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi"?. a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.W ramach obchodów Miesiąca Bibliotek Szkolnych proponujemy Wam także udział w konkursie czytelniczym ze znajomości książki pt. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"..

Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Przyjaciele wyjechali .Witaj na stronie Quizz.pl.. Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. test jest spoczko ale nad ortografią możesz popracować .Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda .. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Opowiadania 14 Szukaj Dodaj Zaloguj.. Nika miała.. rude włosy.. Kim z zawodu jest mama Neta?. Część 1.. Spośród osób, które prawidłowo rozwiążą test zostaną wylosowane 3 upominki.. Społeczność .. Udostępnij.. Test składa się z 12 pytań.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Felix, Net i Nika - krzyżówka - Felix, Net i Nika - Felix Net i Nika - Felix,Net i Nika - Felix, Net i Nika - bohaterowie - Felix,Net i NikaRafaĄ Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - scenariusze lekcji 5 1 Karta pracy - Typy powieści 1..

Okazało się że gang niewidzialnych ludzi to: ekierka.

Udostępnij.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. .. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Opowiadania 14 Szukaj Dodaj Zaloguj.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?. Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury.. Zbadali go i był on świeży.. ️ Pobierz legalnie całość (Audiobook w MP3): Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang OPISZ JEDNĄ Z PRZYGÓD FELIX ,NET I NIKA Proszę o streszczeie szczegółowe lektury Felix Net i Nika.Nika zwróciła uwagę, że pod stołem leżał niedopałek papierosa.. Zawiera 9 pytań.. 16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jak na nazwisko miała nauczycielka z matematyki?. Udostępnij.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Opowiadania 8 Szukaj Dodaj Zaloguj.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0..

Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.

Przekonaj się na ile wnikliwie przeczytałeś powieść Rafała Kosika.. O wynikach losowania poinformujemy w listopadzie.. Link do lektury: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziWitaj na stronie Quizz.pl.. Zapraszamy do zabawy!Zobacz quiz: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam .Test z części 1-2, czyli .. Test ze znajomości lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lekturyTest z lektury Felix Net i Nika - Gang Niewidzialnych Ludzi Test wg Email13 Lektura "Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".-specjalnie dla klasy VIC RuletkaStart studying Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi - pytania do sprawdzianu.. a) Henryk Sienkiewicz b) Rene Gosninny c) J. R. R. Tolkien d) Rafał Kosik 2) W jakim mieście toczy się akcja powieści?Test sprawdzający znajomość lektury "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Plik Felix Net Nika test.docx na koncie użytkownika yuhma • folder J.polski kl. 4-8 • Data dodania: 18 mar 2019 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Felix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6)..

... 15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami ...Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?

Net przypomniał sobie wtedy o Gangu Niewidzialnych Ludzi i zasugerował, że może Morten ich śledzi, poczeka aż odnajdą skarb; wtedy ich sprzątnie i zabierze kosztowności.. Felix i Nika nie skomentowali jego przemyśleń..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt